Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego
Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

Wiele pozytywnych emocji przyniósł Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w niedzielę 4 lutego w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie. To już ósma edycja konkursu, w którym udział biorą pary składające się z rodzica i dziecka. W tym roku w tenisowych rozgrywkach udział wzięło piętnaście rodzinnych par. Po solidnej rozgrzewce przystąpiono do sportowej rywalizacji, która przebiegała w duchu zasady fair play.
Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali Marcin i Bogusław Stawarz. Drugie miejsce na podium zajęli Filip i Andrzej Meszko, a na trzecim uplasowali się Karolina i Krzysztof Ożga oraz Paweł i Dariusz Kolczak. Ponadto w turnieju udział wzięli: Mirosław i Iwona Socha, Patryk i Krzysztof Bartuś, Przemysław i Krzysztof Szydłowscy, Maja i Waldemar Meszko, Maksymilian Myszor i Anna Wermińska, Wiktoria i Dariusz Szewc, Maciej i Dorota Żemła, Michał i Paweł Żemła, Jagoda i Joanna Stawarz, Anna i Krystian Mach, Giovanni i Maria Dobreńko. Zawody przebiegały w przyjemnej atmosferze, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali organizatorzy – Maria Drapała, Maria Tasior i Piotr Majcher. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy – puchary. Spotkanie zakończył ciepły poczęstunek.

Marta Kozłowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć