Dnia 6 czerwca 2026r. na stadionie w Sieniawie odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Miasta i Gminy Sieniawa. Wydarzenie zgromadziło druhów i druhny z jednostek OSP, którzy rywalizowali w duchu sportowej walki, strażackiej współpracy oraz wzajemnego szacunku.
Uczestników oraz zaproszonych gości powitał Prezes Miejsko-Gminny ZOSP RP w Sieniawie dh Eryk Ceglak. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Witold Mrozek. W wydarzeniu uczestniczył również Przewodniczący Rady Miejskiej w Sieniawie Zbigniew Zwoliński.