Stołówka prowadzona jest przez przy Szkole Podstawowej w Sieniawie od września 2019 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż obiadów tylko na wynos i na dowóz. Dania z naszej kuchni są zawsze świeże, przygotowywane w danym dniu przez doświadczonych kucharzy. Każdy zestaw obiadowy pakowany jest w jednorazowy, próżniowy lunch box. Posiłki dostarczane są w specjalnych termoportach, które pozwalają utrzymać właściwą temperaturę i higienę w transporcie.

 

Sprzedaż posiłków prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-15.00. Menu kuchni co tydzień ulega zmianie, tak, aby wszyscy mogli skorzystać z urozmaiconych posiłków. Oprócz codziennych zestawów dodatkowo można kupić domowe pierogi ruskie lub z mięsem, gołąbki albo krokiety.

W ciągu tygodnia stołówka sprzedaje około 600 obiadów, a z każdym kolejnym tygodniem przybywa nowych klientów. Niewątpliwym ułatwieniem jest możliwość płatności bezgotówkowej za obiady.

 

Cennik obiadów komercyjnych

Koszt jednego zestawu dwudaniowego na wynos to 20 zł

  • I danie (zupa) – 5 zł
  • II danie – 15 zł

 

Za obiady z dowozem klienci zapłacą dodatkowo 2 zł więcej.

Posiłki można kupować w formie abonamentu miesięcznego lub jednorazowo.

 

Nr konta do wpłat

Za obiady abonamentowe płatności należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na konto nr 77 9162 1010 2003 1504 2116 0005 Bank Spółdzielczy w Rzeszowie Oddział Sieniawa.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty stołówki.

Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu 607 502 206.