W 2023 roku kontynuujemy naszą wieloletnią tradycję, czyli święto naszego miasta. Dwudniowe wydarzenie w tym roku zaplanowano na 22 i 23 lipca, tradycyjnie na stadionie miejskim w Sieniawie.

Gwiazdami Dni Sieniawy będą zespoły muzyczne grające muzykę z gatunku pop-rock – Łzy oraz Video. Wokalistka zespołu Łzy, Sara Chmiel, zaśpiewa hity takie jak: „Agnieszka”, „Narcyz”, „Jestem jaka jestem”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Gdybyś był” czy „Puste słowa”. Zespół Video znany jest przede wszystkim z utworów: „Idę na plaże”, „Szminki Róż”, „Środa czwartek”, „Papieros”. Charyzmatyczny lider zespołu Wojciech Łuszczykiewicz na pewno porwie wiele osób do tańca i śpiewu. To wszystko w niedzielę. Natomiast w sobotę zapraszamy fanów muzyki disco polo, bowiem na naszej scenie pojawią się znani z ognistego temperamentu i przebojowości chłopaki z Power Play oraz Milano. Wieczorami czeka na wszystkich zabawa z DJ-em do białego rana.

Przez dwa dni czekać będzie na Państwa wesołe miasteczko, dmuchańce, gry wielkoformatowe i wiele innych atrakcji skierowanych do najmłodszych, jak i najstarszych uczestników imprezy. Zachęcamy już dziś do zaplanowania weekendu w Sieniawie.

Plakat Dni Sieniawy 2023