8 września 2022 r. (czwartek)

Godz. 10.00 Dobra. Plac obok byłej SP w Dobrej

Godz. 16.00 Sieniawa. Stadion Miejski

W programie:

Zabawy i konkursy z nagrodami, wielkie bańki mydlane, zamek dmuchany, gry planszowe XXL, nagrody dla uczestników i słodki poczęstunek.

WSTĘP WOLNY!


Do wspólnej zabawy zaprasza Fundacja ESPA, Dobro Czynić Misja Charytatywna, Klaun Andzia i Przyjaciele, Miasto i Gmina Sieniawa oraz Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji "Sokół" w Sieniawie.

__________

W Sieniawie dodatkowo zapraszamy dzieci i młodzież do Namiotu Profilaktycznego na zajęcia profilaktyczno-animacyjne z trenerami. Młodzież będzie mogła zapoznać się ze skutkami zażywania substancji psychoaktywnych. W celu lepszego zrozumienia i zobrazowania poruszanych tematów uczestnicy warsztatów mieli możliwość założenia narkogogli i alkogogli. Zaprezentowana zostanie gablota z atrapami dopalaczy dla dorosłych, uczestnicy otrzymają ulotki z tematyki profilaktycznej,  balony, bransoletki odblaskowe. Będą mogli także wygrać nagrody w konkursach i zabawach – 50 sztuk kolorowanek dla najmłodszych, 50 worków na buty z napisem ,,Myślę pozytywnie” w różnych kolorach oraz 50 piórników.